CASTING SUURE-JAANI KULTUURIMAJAS 29. mai 2018

Reede, 25.05.2018

FILMIPROJEKTI ÜLDINFO
 
Mängufilm "Maria Lapsed" sünnib koostöös Stellar Filmsi (www.stellar.ee - eestipoolne produtsent on Evelin Penttilä, kes on muu hulgas ka filmide "Nullpunkt", "Klassikokkutulek" ja "Klassikokkutulek 2" produtsent) ja Soome produktsioonifirma Komeetta Filmsiga (http://www.komeettafilmi.fi). 
 
Tegemist on 1920ndatel toimuva mängufilmiga, mis põhineb tõsielu sündmustel ning mis räägib läbi 16.aastase tütarlapse silmade loo kunagi Soomes tegutsenud ususektist, kes olid lausa lummatud oma karismaatilisest liidrist Mariast, kuni hetkeni, mil tasakesi hakkasid pinnale tulema grupeeringu tumedama pooled..
 
Panin manusena kaasa ka filmi sünopsise ehk tegevuse täpse kirjelduse - sealt saate täpsemalt filmi süžee kohta lugeda.
 
Filmiprojekti režissöör on Zaida Bergroth (https://www.imdb.com/name/nm1039438/) ning operaator Henri "Hena" Blomberg (https://www.imdb.com/name/nm1354449/).
 
Filmi peaosatäitjad tulevad Soomest (nooremate peategelaste kõrval astuvad üles ka Pihla Viitala, Tommi Korpela ja Elina Knihtilä), aga kaasa löövad ka mitmed tuntud Eesti näitlejad.
 
Filmivõtted toimuvad sel suvel ajavahemikus 2.juuli-26.august - enamus filmivõtteid toimub Viljandimaal, Olustvere mõisas ja selle läheduses.
 
 
 
CASTING SUURE-JAANI KULTUURIMAJAS
 
Kuna filmime oma põhilised stseenid Olustvere mõisas, siis otsime ka kohalikke ja naabruses elavaid inimesi, kes tuleksid meile mõnel või mitmel suvepäeval appi näitlejateks. 
 
Otsime näitlejaid nii suurematesse rollidesse (kus on karakteritel ca 10 võttepäeva ja ka sellele ka vastav näitleja honorar) ja ka pisematesse ning taustarollidesse (kus pakume peale toreda elamuse ka väikest sümboolset tasu ja/või kingitust).
 
Castingud toimuvad  T 29.MAI kella 14:30-19:30 vahel SUURE-JAANI KULTUURIMAJAS tulge lihtsalt meie juurest läbi ning võtame teeme andmed ja teeme kandideerimiseks fotod&videod.
Kuna võib juhtuda selline "elava järjekorra" süsteem mingitel hetketel, siis varuge ka natuke aega olemiseks-ootamiseks.
 
KOHE ERITI OOTAME KANDIDEERIMA JÄRGMISI INIMESI:
- mehed vanuses 30-60.aastat
- naisterahvad vanuses 55-75.aastat
- lapsi vanuses 5-7.aastat (midagi keerulist ei ole, lapsed peavad mängima lapsi)
 
* Oleks eriti tore, kui nendel kandideerijatel oleks ka mingisugust varasemat näitlemise- või filmivõtte kogemust!
 
LISAKS ootame kandideerima kõiki inimesi (ka terveid peresid) vanuses 5-85.aastat, kes sooviksid filmist osa võtta ka väiksemates (kuid väga põnevates) rollides!
 
Kõike parimat,
Heli Jürisson
5365 2303
castingu režissöör