Puidust lusika voolimise töötuba

Puidust lusika funktsioon on midagi väga lihtsat ja igapäevast. Selle valmistamine samas väljakutsuv ja käelisi oskusi proovile panev. Vaja on märga puitu, väikest valikut käsitööriistu ja parajal hulgal tahet. Puidukojas pakume kuni 8-inimesega seltskonnale töötuba, kus valmistada põhiliste puutöövõtetega endale isikupärane söögilusikas, pannilabidas või moosikulp.

Vastavalt sinu ajalistele võimalustele pakume lühemat (kuni 2h) ja pikemat (kuni 4h) töötuba, kus üheskoos valmistada üks unikaalne ja praktiline ese.

- Lühema töötoa käigus lõikame puidust lusika tooriku välja, sinu teha on lusika vormi viimistlemine ja nõgususe andmine voolimisnoa ja liblikhöövliga. Töötoa hind ühele inimesele 25 eurot ja kõik materjalid on hinna sees. 

- Pikemas töötoas tahud enda disainitud lusika tooriku välja kirvega, nii nagu seda on läbi aegade tehtud. Seejärel saab teha lusika nõgususe ja pinna vormida voolimisnoa ja liblikhöövliga. Töötoa hind ühele inimesele on 40 eurot ja kõik materjalid on hinna sees. 

Registreerimine ja lisainfo: mirjam.parnamets@olustveremois.ee

© 2015-2024 Olustvere Mõis. All rights reserved.