Kontsert Minu Eestimaa 9.02.17 kell 19 Olustveres lossis

Neljapäev, 12.01.2017Märksõnad: kontsert

Saabuval aastal 2017 oleks Urmas Alender saanud 65 aastaseks. 

Margus Vaher koos kitarrist Paul Neitsoviga kutsuvad kuulama kontsertkava "Minu Eestimaa", mis viib meid läbi Alenderi loomingu - "Vaiki, kui võid", "Kui mind enam ei ole", "Teisel pool vett", "Võta mind lehtede varju", "Kollane koer", need on ainult mõned tähised selles eestlasele nii hingelähedases kavas.

Margus Vaher on ETV lauljate konkursi "Kaks takti ette" võitja aastast 2007, esitades finaalis võidulooks Urmas Alenderi legendaarse laulu "Kui mind enam ei ole". Siit sai alguse Marguse tähetee Eesti muusikataevas.

Paul Neitsov on 23. aastane Lõuna-Eestist pärit kitarrist, keda on tunnustatud parima noore kitarrimängija preemiaga. 2016. aastal ilmus tema debüütalbum. 

Koos moodustavad mehed särava ja loomingulise duo ning milline kooslus võiks olla Alenderi muusika esitamiseks sobivam, kui Eesti üks karismaatilisemaid ja hingestatumaid meeshääli Margus Vaher ja temaga koos publiku hingekeeltel mängiv kitarrivõlur Paul Neitsov.

Kontsert 1 tund ja 15 minutit.

Info +372 505 9625, info@kontsertkorraldus.ee

Piletid eelmüügist (saadaval ka Olustvere lossis) 13 € (pensionär, õpilane, tudeng) ja 15 € müügil Piletilevis ja Piletimaailmas. 
Kontserdipäeval pilet 18 €.